Zkušenosti

Máme v databázi desítky zkušených vysokoškolsky vzdělaných odborníků, kteří se zabývají celou řadou oborů. U každé objednávky tak zajistíme, aby se dostala do rukou tomu nejvhodnějšímu zpracovateli s ohledem na jeho odbornost, znalosti a zkušenosti. Ačkoli jsme na trhu noví, naši zpracovatelé jsou zkušení odborníci, kteří mají za sebou desítky zpracovaných podkladů. Klademe velký důraz na výběr zpracovatelů, protože zejména kvalita a odbornost zpracovatele stejně jako jeho přístup k zakázce a zkušenosti se významným způsobem projevují na kvalitě zpracovaných podkladů.

Kontakt

V průběhu celého zpracování Vaší objednávky můžete být se zpracovatelem neustále v kontaktu a mít tak neustálý přehled o tom, na čem zrovna zpracovatel pracuje a plnou kontrolu nad celým procesem tvorby podkladů. V případě potřeby je Vám kdykoli k dispozici rovněž zákaznická podpora.

Rychlost

Máme krátké dodací lhůty, podklady o rozsahu do 15 stran lze vypracovat do 24 hodin. Vždy se snažíme, aby podklady byly hotové dříve, než je Vámi požadovaný termín.

Normy

Citace dle norem ČSN 690 a ČSN ISO 690-2

Zdarma

Úvodní strana ZDARMA

Obsah ZDARMA

Seznam použité literatury ZDARMA

K podkladům pro bakalářské, diplomové a vyšší práce abstrakt v českém jazyce ZDARMA

Diskrétnost

Diskrétnost

Osobní přístup

Opravy zdarma

Po dodání celého díla máte 30 dní na to, abyste podklady mohli připomínkovat a požadovat opravy a úpravy.

Podpora

Zákaznická podpora NON STOP

Vrácení peněz

V případě závažného nedodržení Vašich požadavků ze strany zpracovatele Vám vrátíme peníze.