Vyplníte objednávkový formulář, na jehož základě pro Vás najdeme nejvhodnějšího zpracovatele.

Pokud si v objednávkovém formuláři vyžádáte ukázku zdarma, bude Vám po přijetí a potvrzení objednávky vypracována ukázka podkladů zcela zdarma. Ukázku Vám následně zašleme k posouzení. Vy se tak budete moci rozhodnout, zda si na základě ukázky necháte námi dílo vypracovat.

napad

Pokud budete s ukázkou spokojeni, nebo pokud ukázku nepožadujete, uhradíte na účet, jehož číslo Vám zašleme, zálohu ve výši 25 %, 50 % či 75 % ceny – částka závisí na Vašem uvážení – na bankovní účet, který Vám zašleme. Po přijetí zálohové platby Vám bude v co nejkratším termínu vypracována část zakázky odpovídající poměru uhrazené platby, (tj. např. uhradíte 50% na náš účet a my Vám zašleme polovinu vypracované práce). U prací v hodnotě do 1500 Kč požadujeme úhradu celé platby předem.

Po schválení první části práce doplatíte zbytek práce nebo její další část (celkově lze platbu rozdělit maximálně na čtyři (4) části).

Po dodání celého díla máte 30 dní na to, abyste podklady mohli připomínkovat a požadovat opravy a úpravy. Připomínkovat podklady lze i v průběhu zpracování, zapracované připomínky jsou standartně dodávány s další částí podkladů. Lze se však se zpracovatelem domluvit i jinak.

Po doplacení celé částky Vám budou ve Vámi požadovaném termínu zaslány kompletní podklady včetně výsledku antiplagiátorské kontroly ze systému odevzdej.